Wilho Sjöström oljemålning

554025

WILHO SJÖSTRÖM (Finland 1873-1944): Rantapetäjä - Strandtall, signerad och daterad Wilho Sjöström 1944, olja på duk, ca 66x73 cm

Rum 5

Wilho Sjöström oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4247613
3 200
4247179
4247612
2 800
4247179
2 600
4247610
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.