Puff, 1930-tal

553164

PUFF, 1930-tal, klädd i ljusgrön tyg, höjd 40, diameter 95 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Puff, 1930-tal

Budhistorik (24 bud)
4233042
6 000
4230403
5 200
4218593
5 000
4218587
4 200
4218585
3 600

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.