Olof Stålhammar oljemålning

566633

OLOF STÅLHAMMAR (1869-1945): Motiv med täljande fiskare, olja på duk, signerad och daterad O Stålhammar -34, ca 67x57 cm

Rum 1

Olof Stålhammar oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4223983
2018-08-30 05:49:54

2018-08-30 kl 17:52
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.