Trädgårdssoffa 1900-tal

566620

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets senare del, teak, längd ca 152 cm

Slitage

Möbler, Soffor, Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Trädgårdssoffa 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
4216082
1 400
4216081
1 300
4216079
4216078
4216075

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.