Skåp 1920/30-tal

566616

SKÅP, 1920/30-tal, betsad björk, nedertill med 2 lådor, flyttbara hyllplan, höjd ca 179, 50x102 cm

Mindre slitage, bakstycke med borrat hål

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Skåp 1920/30-tal

Budhistorik (1 bud)

4216557
2018-08-26 22:52:47

2018-08-30 kl 14:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.