Zenith herrfickur

566554

ZENITH, fickur, savonett, gulddoublé, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, boetten märkt Dennison Watch case, boettnr. 974520, verknr. 2219392, diameter 50,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

Klockor/Ur

Makadamgatan 11, Helsingborg

Zenith herrfickur

Budhistorik (3 bud)

4224933
4224920
4216946

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.