Grange byrå

566545

GRANGE, byrå, ''Louis Philippe'' körsbär, 8 lådor, höjd ca 84, 165x50 cm

Slitage, repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Grange byrå

Budhistorik (29 bud)
4224799
5 000
4224809
4 800
4224799
4 600
4224798
4 400
4224794
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.