Certina herrarmbandsur i 14 k guld

566542

CERTINA, armbandsur, 14 k guld, 1980-tal, quartz, plexiglas, datum, boettnr. 115.9299.65, läderarmband, diameter 33,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage och repor

Klockor/Ur, Herrklockor, Guld/Smycken

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (8 bud)
4224974
4208834
1 400
4208828
1 300
4208827
4208826

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.