Alexander Lervik - Väggklocka

566539

ALEXANDER LERVIK (född 1972), "Solen", väggklocka, Tingest, formgiven 2015, plast, diameter ca 30 cm

Proveniens: Utställningen "I huvudet på Alexander Lervik", Kulturhuset Stockholm, 6 April-5 Augusti 2018, inlån från designföretaget Tingest.

Smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Klockor/Ur, Tema

Alexander Lervik - Väggklocka

Budhistorik (7 bud)
4225597
600
4225491
550
4224303
500
4221612
450
4219693

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.