Vitrinskåp

566533

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, stomme i betsad ek, dörrpar samt. 2 lådor med kopparbeslag, bakomliggande hyllplan, höjd ca 151 cm, ca 114x33 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Vitrinskåp

Budhistorik (8 bud)
4225499
4225494
950
4225175
900
4223994
500
4214859
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.