Certina Ds herrarmbandsur i stål

 
 
 
Auktionsnr
566524
 
Beskrivning

CERTINA, armbandsur, DS, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, fixoflexarmband (ej original), diameter 36 mm, inkl. originalbox


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur
 
Visas och avhämtas
Makadamgatan 11, Helsingborg
 
 
 
Certina Ds herrarmbandsur i stål
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (15 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4224907
2018-08-30 15:54:27
1 100
4221849
2018-08-29 09:45:32
1 000
4224906
2018-08-30 15:54:20
950
4221849
2018-08-29 09:45:32
900
4223633
2018-08-29 21:58:49
850
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-08-30 kl 20:36
Slutpris SEK:
1 100
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
1 000
 
Transport
Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK