Olle Bonnier

566521

OLLE BONNIER (1925-2016): (4) "Spel för 8", i mapp, signerad Bonier-62, 101/150, litografi, ca 38x78 cm

Delvis Nållhål i hörnen

Olle Bonnier

Budhistorik (2 bud)

4216664
4210992

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.