Stockholmsmotiv

566519

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Natt över Stocholm, signerad ehrengren 1969, akvarell, ca 24x19 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 8

Stockholmsmotiv

Budhistorik (7 bud)
4226277
700
4225777
650
4220378
600
4225775
600
4220378

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.