Miniatyrporträtt 1800-tal

566508

MINIATYRPORTRÄTT, 1800-talets första hälft, gouache, ramstorlek ca 12x10 cm

Konst, Äldre måleri

Miniatyrporträtt 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
4228029
4228077
1 900
4228029
1 800
4228069
1 800
4228029
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.