Sked silver

566505

BRÄNNVINSSKED, silver, 1800-tal, oidentifierad stämplar, möjligen Norge, längd ca 17,5 cm, vikt 35 g

Silver

Monter 10

Sked silver

Budhistorik (9 bud)
4224357
700
4224086
650
4223131
600
4224083
600
4223131
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.