Joseph Henry Sharp oljemålning

566500

JOSEPH HENRY SHARP (1859-1953): Barn med hund, signerad J H Sharp, olja på pannå, ca 21x20 cm

Smärre skador i marginal

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Budhistorik (11 bud)
4224258
4224257
1 900
4224256
1 800
4219527
4219353
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.