Knivar

566482

KNIVAR, 11 st., 1900-tal, bl.a. Fiskars, totallängd 20-29 cm

Slitage, skador

Diverse, Vapen/Medaljer

Monter 10

Knivar

Budhistorik (9 bud)
4220385
850
4226126
4220385
600
4226125
550
4220385
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.