Rey Urban ring sterlingsilver bergskristall

566458

REY URBAN, ring, sterlingsilver med rå bergkristall, Stockholm 1974, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt ca 17,7 g

Bruksslitage, bergskristall med enstaka nagg

Guld/Smycken, Ringar, Selected

Budhistorik (11 bud)
4224955
1 800
4222665
1 700
4222665
1 600
4222631
4222363
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.