Fåtöljer med fotpallar 70-tal

566451

FÅTÖLJER, 1 par, med tillhörande fotpallar, fyrpassfot i stål, fanérad i teak, gul orginalklädsel, snurrfunktion, mått ca: H 73 cm B 75 cm dia fotpallar; ca 55 cm

Obetydligt bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fåtöljer med fotpallar 70-tal

Budhistorik (32 bud)
4225322
5 200
4225320
5 000
4225315
4 800
4225313
4 600
4225310
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.