Alexander Lervik - Golvlampa

566419

ALEXANDER LERVIK (född 1972), golvlampa, gullackerad metall, kupa i plast, höjd ca 150,5 cm

Proveniens: Utställningen "I huvudet på Alexander Lervik", Kulturhuset Stockholm, 6 April-5 Augusti 2018

Smärre slitage, smärre repor, färgen nött på fotens kanter samt stommens kanter, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor, Tema

Rum 3

Alexander Lervik - Golvlampa

Budhistorik (10 bud)
4226432
4225241
1 600
4223782
4223781
1 400
4221470
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.