Taklampa

566409

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässingsstomme behängd med kvadratiska glasprismor, diam ca 57 cm

Smärre slitage, något anlupen, kompletterad, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Taklampa

Budhistorik (11 bud)
4222770
5 200
4225174
5 200
4222770
4 800
4217939
4 600
4217939
4 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.