Bambufåtöljer Sommar

566393

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, bägge med stomme i bambu och flätad rotting, stoppade sittplymåer klädda i flätad rotting, sitthöjd ca 44 cm

Mindre brukslitage

Möbler, Fåtöljer, Diverse

Hylla 7

Bambufåtöljer Sommar

Budhistorik (9 bud)
4225415
1 600
4225413
4225412
1 400
4224132
1 300
4224131

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.