Fickur i 14 k guld

 
 
 
Auktionsnr
566370
 
Beskrivning

DAMFICKUR, 14 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla, innerboett i metall, cylindergång, klockkedja i gulmetall, diameter 33,5 mm, vikt exkl. kedja ca 29 g, etui


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Guld/Smycken
 
Visas och avhämtas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Fickur i 14 k guld
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (6 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4223776
2018-08-29 22:52:57
750
4213764
2018-08-25 16:51:10
700
4219125
2018-08-27 23:10:25
650
4213764
2018-08-25 16:51:10
600
4213763
2018-08-25 16:50:57
450
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-08-30 kl 15:28
Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
1 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK