Kandelebrar 1 par

566362

KANDELABRAR, 1 par, för två ljus, s.k. blekingestake, 18/1900-tal, mässing, med punsad dekor, höjd 25 cm

Slitage, lagnignar

Diverse, Belysning, Allmoge

Kandelebrar 1 par

Budhistorik (1 bud)

4227194
2018-08-31 17:32:43

2018-08-31 kl 20:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.