Robert Högfeldt oljemålning

566341

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vårlandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 48x45 cm

Några mindre fläckar

Rum 5

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4218806
4212404
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.