Soffbord teak 1900-talets mitt

566340

SOFFBORD, 1900-talets mitt, teak, höj- och sänkbart, höjd ca 56, 130x63, totalbredd 123 cm

Bruksslitage, enstaka avslag på skivan, något blekt, repor, mindre avslag på en av tilläggsskivor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Budhistorik

2018-08-30 kl 17:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.