Carl Ewald Lönngren

566339

CARL EWALD LÖNNGREN (1839-1902): Skördemotiv, signerad C. E. Lönngren, olja på pannå, ca 19x25 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 38

Carl Ewald Lönngren

Budhistorik (5 bud)
4226985
500
4226984
450
4226972
4226754
4211332

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.