Jens H Quistgaard brickbord

566316

JENS HARALD QUISTGAARD, Danmark, brickbord, massiv teak, löstagbar samt vändbar skiva/bricka med en slät och en konkav sida, 1900-talets mitt, höjd 43, diameter 50 cm

Bruksslitage, vissa märken/repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Hylla 1

Jens H Quistgaard brickbord

Budhistorik (19 bud)
4223552
4 600
4222664
4 400
4222627
4 200
4222359
4220235
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.