Silverföremål

566313

SILVERFÖREMÅL, 10 dlr, bestående av (6) muggar samt. (4) pokaler, bägarna stämplade 1897, pokalerna stämplade 1927-1929, höjd 6-13 cm, total vikt 416 g

Beläggningar på samtliga föremål, bucklor, repor och märken förekommer

Silver

Silverföremål

Budhistorik (4 bud)

4222681
4221979
4221977
950
4209360

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.