Spelbord 1800-talets andra hälft

566274

SPELBORD, 1800-talet andra hälft, massiv mahogny skiva och ben, fanérad i valnöt samt betsat ek skuren dekorelement, höjd ca 78 cm, 87, 42+42 cm

Fanéringsskador, slitage, repor, märken och fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Budhistorik

2018-08-30 kl 20:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.