Lisa Larson figuriner "Malin" och "Lotta"

566264

LISA LARSON, figuriner, 2 st., "Malin" och "Lotta", Gustavsberg, stengods, signerade, höjd ca 18 cm

Malin med smärre fotnagg

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Lisa Larson figuriner

Budhistorik (15 bud)
4227111
1 300
4226025
4225826
4224613
4224613
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.