Bok, "Ord och bild"

566259

ANDERS ZORN (1860-1920): Sommar, 1910, bok, Ord och bild, etsning signerad i plåten, bildyta 17,7x12 cm.

LITTERATUR: Asplund 211, Hjert & Hjert 248, ZG 211

Gullnad

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Monter 11

Bok,

Budhistorik (21 bud)
4226936
1 700
4226934
1 600
4226935
4226934
1 400
4226932
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.