Siri Rathsman gouache

566242

SIRI RATHSMAN (18985-1974): Stilleben, signerad och daterad Siri Rathsman -49, gouache, ca 28x36 cm

Rum 4

Siri Rathsman gouache

Budhistorik (13 bud)
4213127
3 200
4213106
4212716
4212271
4212098
950

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.