Klänning 1800-tal

566230

KLÄNNING, 1800-tal, svart tyg med påsydda svarta stenkolsstenar, ca strl 42-44, längd ca 128 cm

Skador

Fashion

Kundcenter

Klänning 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
4227651
450
4226753
4227648
4226753
4225062

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.