Signallampa mässing England Dietz

566228

SIGNALLAMPA, mässing, England, 1900-talets första hälft, Dietz, i ställ, höjd ca 33 cm

Slitage, fläckar

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7, Hylla 9

Budhistorik (20 bud)
4225429
3 200
4225188
4225188
2 800
4224979
2 600
4223485
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.