Oljemålning figurscen

566226

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Orientalisk figurscen, olja på duk, uppfordrad, ca 22x27 cm

Skrapmärke i nedre högra hörnet

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Oljemålning figurscen
Budhistorik (19 bud)
4224479
4224475
1 400
4222582
1 300
4222582
4224454
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.