Golvvas design Anna-Lisa Thomson

566224

ANNA-LISA THOMSON, golvvas, "Paprika", Upsala-Ekeby, delvis glaserat stengods, signerad ALT 1032, höjd ca 57 cm

Nagg vid mynningen

Keramik/Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (25 bud)
4224664
4 800
4224660
4 600
4224656
4 400
4224652
4 200
4224654
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.