Erik Abrahamson oljemålning

566209

ERIK ABRAHAMSON (1871-1907): Skärgård i aftonrodnad, signerad E. Abrahamson, olja på pannå, ca 17x29 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Erik Abrahamson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4224276
700
4219352
650
4210290
600
4219351
600
4210290
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.