Skålar assietter pendelställ Kina

566207

SKÅLAR, 2 st, ASSIETTER, 2 st, PENSELSTÄLL, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor i emaljfärger, skålarnas diameter ca 10-12 cm

Smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 7

Budhistorik (34 bud)
4224409
5 600
4224408
5 400
4224400
5 200
4224403
5 000
4224400
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.