Kurt Jungstedt

566200

KURT JUNGSTEDT (1894-1963): (9) Ur Karolinerna, förlagor till bokillustrationer signerade, akvarell och gouache, vardera ca 23x17 cm

Fack 7

Kurt Jungstedt

Budhistorik (9 bud)
4224840
2 600
4226588
2 400
4224840
4226586
4224840
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.