Halda herrfickur i silver

566193

HALDA, fickur, silver, ca 1901, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett stämplad HH (Henning Hammarlund, verksam 1888-1914), serienr. 13811, cal Z, diameter 50 mm, originaletui

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

Klockor/Ur

Baltzarsgatan 6, Malmö

Halda herrfickur i silver

Budhistorik (11 bud)
4223566
2 800
4223568
2 600
4223566
2 400
4221552
4223563

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.