Stekfat och tallrikar 2 st

566187

STEKFAT, TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, spegel dekor i fom av blomsterbukett, fat ovalt, längd ca 31 cm, diameter ca 23 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Stekfat och tallrikar 2 st

Budhistorik (10 bud)
4223536
750
4223533
700
4223527
650
4223509
600
4221526
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.