Rödkrita

566178

RÖDKRITA, 1700-tal, förgylld ram, ca 27x18 cm

Fläckar, veck

Konst, Äldre måleri

Fack 37

Rödkrita
Budhistorik (2 bud)

4220589
4218346
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.