Vitrinskåp 1800-tal

566174

VITRINSKÅP, 1800-tal, England, Queen Anne-stil, 2-delat, glasad vitrindel med flyttbara hyllplan, nederdel med inredning av hyllplan, dörrluckor med intarsiadekor av snäckor, höjd ca 207, 127x44 cm

Delvis renoverat/kompletterat, delvis blekt, mindre slitage/skador, återmonterade ben, nedre delen fungerande saknar nyckel

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 2

Vitrinskåp 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4222668
1 700
4223551
1 600
4222668
4221684

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.