Karl Örbo

566173

KARL ÖRBO (1890-1958): Samiska, signerad och daterad Körbo -19, olja på pannå, ca 42x34 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 13

Karl Örbo

Budhistorik (18 bud)
4226587
1 300
4226605
4226587
4226604
4226587
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.