Punchbägare silver

566172

PUNCHBÄGARE, 6 st, silver, hamrade, invändigt med förgyllning, stämplade Ceson Göteborg ca 1970-75, höjd 5,5, totalvikt 190 g

Silver

Monter 5

Punchbägare silver

Budhistorik (6 bud)
4223500
600
4223318
550
4221704
500
4221703
450
4208000

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.