Carl Larsson

566167

CARL LARSSON (1853-1919): "Empire", signerad C.L , etsning, ca 20x14 cm

Med dedikation

Fack 14

Carl Larsson

Budhistorik (7 bud)
4226786
4226759
1 400
4225818
1 300
4225646
4225017

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.