Soffbord Kai Kristiansen

566165

KAI KRISTIANSEN, soffbord, palisander, 1960-tal, palisander (Dalbergia Nigra), 2 utdragbara skivor, märkt Danish Furniture makers, höjd 47, 147-247 x 60 cm

CITES-Intyg medföljer

Repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffbord Kai Kristiansen

Budhistorik (3 bud)

4223437
1 700
4220716
1 600
4220088

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.