Ed Finnell analogt fotografi

566162

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young, Los Angeles 4 November 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 9/50, analogt fotografi, ca 50,8x40 cm

Oramad

Fotografi, Pop/Rock

Ed Finnell analogt fotografi
Budhistorik (12 bud)
4215396
850
4214624
4211997
750
4210476
700
4211996
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.