Ängel barockstil 1900-tal

566159

ÄNGEL, barockstil, 1900-tal, trä med bemålad gips, höjd ca 50 cm

Skador, lagningar

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ängel barockstil 1900-tal

Budhistorik (29 bud)
4223442
4 600
4222862
4 400
4222540
4 200
4221616
4221616
3 400

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.